Hotel Ústí nad Labem a restaurant Větruše
Hotel a restaurant Větruše ubytování Ústí nad Labem Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel a restaurant Větruše / Ústí nad Labem

Ubytování v Ústí nad Labem v Hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co můžete očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce (concierge), útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar s nonstop provozem, výbornou hotelovou restauraci.

S centrem Ústí nad Labem je Větruše kromě silnice a stezky pro pěší spojena lanovou dráhou. Nástupní stanice je 30 metrů od vstupu do hotelu. Do centra města a také do nově vybudovaného nákupního centra Fórum, kde je výstupní stanice lanovky, se dostanete během několika minut.

Hotel Větruše Ubytování
Hotel nabízí celkem 80 lůžek ve 45 pokojích. Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány pro 4 osoby, vše s možností přistýlek. Na pokojích je TV, wifi, trezor, klimatizace. Parkování a snídaně v ceně. Standard třída - dvou lůžko. Relax třída - dvou lůžko v ceně také sauna s odpočívárnou, vířivá vana. Relax sport třída - dvou lůžko a Apartmán relax sport cena včetně sauna s odpočívárnou, vířivá vana, fitnes, tenis, solárium. Objednat si můžete také romantickou nebo narozeninovou výzdobu pokoje.

Hotel Větruše Restaurace
V nové, stylové restauraci si budete moci pochutnat na vybraných, tradičních rakousko-uherských specialitách, vybrat si některé ze skvělých tuzemských nebo zahraničních vín a ochutnat osvěžující míchané nápoje. Restaurace je otevřena každý den od 11 do 23 hodin. Příjemně posedět u krbu můžete v Lobby Baru hotelu Větruše. Bar je otevřený denně od 10 do 24 hodin.

Restaurace Větruše je připravena zajistit vám dle vašich představ rauty, koktejly, bankety, coffee breaky a občerstvení pro vaši svatbu, oslavu či jinou příležitost - a to ať se bude konat v prostorách restaurace Větruše v Ústí nad Labem nebo kdekoliv jinde. Večeře při svíčkách či svatba na louce pro 100 hostů.

Hotel Větruše Wellness
Specialitou hotelu Větruše v Ústí nad Labem  jsou wellness služby, které zahrnují dřevěnou saunu, vyhřívané vířivky, masážní jade lůžka s lávovými kameny a masáže od nejlepších terapeutů s využitím léčivých emulzí a pěstících olejů. Příjemné rozptýlení bez ohledu na věk najdete v přírodním bludišti nebo zrcadlové místnosti.

Hotel Větruše Sport a zábava
V hotelu Větruše najdete také tenisové kurty, multifunkční hřiště na nohejbal, volejbal či basketbal, posilovnu s vybavením Green Sport včetně spinningového kola, běžecký pás. Dětské hotelové hřiště. V okolí hotelu Větruše je možnost jít si zaběhat nebo využít cyklostezky vedoucí okolo řeky Labe. Ty nabízejí skvělé příležitosti pro cyklisty každého věku včetně dětí a stejně tak i pro bruslaře. Ústecká zoologická zahrada je vzdálena 10-15 minut jízdy autem od hotelu.

Jedinečná poloha Hotelu Větruše mezi Mariánskou skálou a Hradem Střekovem vám poskytne unikátní výhled na celé Ústí, údolí řeky Labe i okolní krajinu. Větruše je také již od 19. století oblíbeným výletním místem. Díky své poloze a lanové dráze nabízí klidné a nerušené ubytování a zároveň rychlé spojení s centrem Ústí. Romantické místo pro Vaši svatbu - novomanželský apartmán jako dárek zdarma.

Zámek Větruše Kongresy a Akce
V Zámku Větruše se nachází taneční sál a několik salonků, které je možné s tanečním sálem libovolně propojit. K dispozici je tak rozlehlý a díky roubeným stropům velmi útulný prostor vhodný pro pořádání plesů, bohatých svateb a oslav, kongresů či přednášek. Celkem 5 salonků s kapacitou od 10 až po 200 hostů vybavených dle vašeho přání audiovizuální technikou. Komplexní služby spojené s konferenční turistikou a wellness zároveň. Ať se jedná o firemní meetingy spojené s outdoor aktivitami a relaxací ve wellness nebo konference pro řádově stovky účastníků, pro každé přání je připraveno vhodné řešení a s partnerskými hotely lze navrhnout komplexní řešení ubytování.

Hotel Ústí nad Labem a restaurant Větruše - K hotelu přísluší parkovištěHotel Ústí nad Labem a restaurant Větruše - disponuje restauracíHotel Ústí nad Labem a restaurant Větruše -  je k dispozici připojení na internetHotel Ústí nad Labem a restaurant Větruše -  je k dispozici letní terasaHotel Ústí nad Labem a restaurant Větruše - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Ústí nad Labem a restaurant Větruše - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Ústí nad Labem a restaurant Větruše - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ústí nad Labem a restaurant Větruše - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou